ukr
укр
Компанiя А.Е.Л.

Ми поважаємо УНІКАЛЬНИЙ внутрішній світ КОЖНОГО

Ми шануємо надбання світової і вітчизняної літератури, історію і традиції

Ми творимо з ЛЮБОВ'Ю

тел. +38(044) 227 3808
fax. +38(044) 227 3808
e-mail:ael@ael.com.ua

  НУ ЩО Б, ЗДАВАЛОСЯ, СЛОВА...
СЛОВА ТА ГОЛОС – БІЛЬШ НІЧОГО.
А СЕРЦЕ Б'ЄТЬСЯ – ОЖИВА,
ЯК ЇХ ПОЧУЄ!.. ЗНАТЬ ОД БОГА
І ГОЛОС ТОЙ І ТІ СЛОВА
ІДУТЬ МЕЖ ЛЮДИ!

Тарас Шевченко


Вітаємо Вас на нашому сайті!

14-го квітня у нас маленький ювілей - чотири місяці відтоді, як вперше в Україні ми презентували сучасну літературу в аудіоваріанті в форматі МР3. Ми, співробітники компанії, називаємо те що ми робимо - літературно-мистецьким чудом. Дійсно, прекрасні твори прекрасних авторів, у чудовому виконанні або ж самого автора, або актора. Ми дуже вдячні всім хто надcилає нам схвальні відгуки, відзначивши і задоволення від прослуховування творів Юрія Андруховича, Любко Дереша, Юрка Покальчука, Степана Пушика в авторському виконанні і надзвичайно приємний голос актора театру на Подолі Сергія Бойко в «Я, ти, він, вона» Юрка Покальчука, і чарівної Лариси Хоролець в «Зів'ялих квітах...» та в «Танцях..», і виважено спокійної Тамари Плашенко, у такому непростому романі Тараса Прохаська «НепрОстi», і Романа Семисала - актора театру ім.Лесі Українки,  який зміг передату всю феєрично-еротично-казкову атмосферу «Мальва Ланда» Юрія Винничука.  Ми також надзвичайно вдячні тим, хто помітив помилки, або технічні ляпи і вказав нам на це. Особиста подяка культурологу, мистецькому оглядачу Сергію Васильєву і корифею звукозапису книги Владу Зачепило! Ми обовязково виправимо ці помилки!

Завдяки Вам ми знову маємо сили і натхення творити далі. На нашому виробничому "конвеєрі" «Ранковий прибиральник» і «Шості двері» улюбленої уже Ірен Роздобудько, «Корпорація Ідіотів» вишуканої Лариси Денисенко, Сергій Жадан запише сам свій «Гімн демократичної молоді». А іще ми готуємо сюрпризи із зарубіжною літературою в українському художньому перекладі.

Будь-ласка, пишіть нам, дзвоніть нам! Увага, від 20-го квітня телефон 238 0813 не працюватиме, а нас можна буде знайти за номером (8044) 227 3808, або 8050 546 1753

Із найкращими побажаннями,

Олена Жигилевич

Директор


Пропонуємо Вам сьогодні | Хто ми є | Хто Ви | Архів, грудень 2006 | Аудіокнига. Катaлог
© 2006 — 2007, AEL. Всі права захищено