ukr
укр
Компанiя А.Е.Л.

Ми поважаємо УНІКАЛЬНИЙ внутрішній світ КОЖНОГО

Ми шануємо надбання світової і вітчизняної літератури, історію і традиції

Ми творимо з ЛЮБОВ'Ю

тел. +38(044) 227 3808
fax. +38(044) 227 3808
e-mail:ael@ael.com.ua
В СЕРІЇ "СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА АУДІОКНИГА"

Ю.Покальчук
збірка повістей “Час прекрасний”

Це прекрасні, світлі, чудові чотири повісті Юрка Покальчука. І юнаки і дорослі віднайдуть для себе тут багато любові, багато мудрості і...дитячої чистоти. Тієї чистоти, яку кожен має в собі, але часом, так глибоко...

Ю.Андрухович

роман“Московіада”,
роман “Рекреаціїї”,
роман “Дванадцять обручів”

Слухати - задоволення! Юрій майстер слова і майстер розповідати свою історію... Увага, герої, часом, можуть висловитись нецензурно.

Ю.Винничук

роман “Мальва Ланда”

Дуже легко заблукати в поверхневих враженнях щодо героїв, їх бажань, мови, цінностей. Але для тих, хто вміє відчути сутність слів - винагорода - зовсім несподівані відкриття глибини і актуальності... Увага, герї живуть в сьогоденні, мова іх також наділена всіма барвами сьогодення - від прекрасних епітетів - до ненормативної лексики.

Тарас Прохасько

роман “Непрості”

Добираючи актора, Тарас порадив якось - нехай спробує начитати цей текст жінка, жінка яка відчує і передасть більше ніж зміст, передасть внутрішню сутність подій...

Степан Пушик

роман “Страж Гора”

Скільки епізодів, історій, подій людина може памятати все життя? Скільки може пережити людина за життя? Чудові оповідки жінки, записані  і тепер особисто відтворені Степаном Пушиком - це сама мудрість. Спокійна мудрість, яка складається із тисяч пережитих емоцій...

Ірен Роздобудько
роман “Зів´ялі квіти викидають”

Як і кожен текст Ірен - ця історія не може не бути близькою багатьом. Найкращий подарунок Вашим батькам, або молодим людям, які визначаються із своєю життєвою позицією саме зараз.

Лариса Денисенко
“Танці в масках”

Роман - переможець опитування журналу "Кореспондент" - це липнева інформація. Ось що сказала 24-річна слухачка: "Я слухала, і впізнавала себе, в деяких ситуаціях, і я думала над тим, як це виглядає зі сторони, коли слухаєш це про когось". Роман дарує дотепність героїв в таких різних життєвих ситуаціях і примушує думати про себе. Чи це не завдання літератури? Увага, герої сучасні молоді люди, і мова їх сучасна, включаючи і ненормативну лексику.

Любко Дереш
роман “Намір”

Нехай не введе в оману одна із перших сцен планування згвалтування дівчинки. Тим більше, що планують школярі. Відверта історія почуттів і відчуттів героя, хлопчика, який веде нас через свій шлях дорослішання. Несподівані відкриття героя вражають навіть дорослого слухача - як хлопчик може робити висновки, до яких дехто доходить в зрілі роки свого життя. Мова героїв - мова сучасної пересічної молоді не виключає ненормативну лексику.

ІЗ СЕРІЇ „ТЕАТР ПЕРЕД МІКРОФОНОМ”


Драми Лесі Українки
із Золотого фонду Національної Радіокомпанії України

9 драм, одну із перших з яких записано в 1951 р. Ми зробили величезну роботу по пошуку імен акторів які грали тоді у радіовиставі. Музей театру і кіно, Харківський драматичний театр ім.Тараса Шевченко, Київський театр ім.Івана Франка - всюди знаходились люди, які по частиночці надавали нам таку цінну інформацію. Тепер перед виставою звучить об'ява із переліком всіх хто приймав участь у створенні вистави.

Ці вистави - це перевідкриття Лесі Українки, шкільний спотворений стереотип якої сидить в свідомості переважної більшості українців. Відкрийте Лесю для себе - Лесю, яка 100 років тому написала слова, на стільки актуальні сьогодні.

Кожен диск має унікальне художнє оформлення обкладинки (так, так, саме обкладинки, як в книзі), виконане майстром своєї справи - Сашком Шевцовим. Протягом багатьох років Сашко виконує оформлення книжок, що їх видає «культове» видавництво, Кальварія, відоме тим, що друкує лише якісну літературу.Пропонуємо Вам сьогодні | Хто ми є | Хто Ви | Архів, грудень 2006 | Аудіокнига. Катaлог
© 2006 — 2007, AEL. Всі права захищено