ru
рус
Компантя А.Е.Л.

Ми поважаємо УНІКАЛЬНИЙ внутрішній світ КОЖНОГО

Ми шануємо надбання світової і вітчизняної літератури, історію і традиції

Ми творимо з ЛЮБОВ'Ю

тел. +38(044) 227 3808
fax. +38(044) 227 3808
e-mail:ael@ael.com.ua

Скоро эта страничка будет переведена на русский язык

Увага! Нові можливості для розширення асортименту Вашого магазину та реклами Вашої торгової марки або бренду!

  • Значний розмір рекламної площі
  • Новий продукт на українському ринку
  • Дистрибуція без обмежень території

Компанія А.Е.Л. спеціалізується на виробництві аудіолітератури. Перші аудіокниги рейтингових сучасних українських авторів вийшли на ринок у грудні 2006 року. Компанія А.Е.Л. вирішує всі питання авторського права.

Наша спеціалізація - підготовка та випуск високоякісних аудіо записів літературних творів сучасних вітчизняних та зарубіжних авторів у форматі МР3 та у форматі аудіо CD для широкого кола слухача за допомогою сучасних технологій та із залученням найкращих акторів, фахівців літературних жанрів, критиків, науковців, філософів, психологів.

Оригінальна еко упаковка забезпечує високоякісний повнокольоровий друк і 110х110 мм площі, помноженої на тисячні тиражі для Вашої реклами.

Аудіолітература – новий вид продукції в Україні, що тільки-но набирає швидкість, хоча дуже популярний у Європі та Америці. Шалений ритм життя залишає все менше і менше можливостей для читання. Аудіолітература надає можливість приємного і легкого пізнання, підвищуючи ефективність умовно невикористаного часу. Подорожі машиною, та навіть щоденні поїздки містом, рутинна хатня робота або просто час для відпочинку стануть захоплюючими і змістовними.

Наш покупець - заможна сучасна людина, яка дбає і про своїх дітей, і про літніх батьків, і яка хоче бути в курсі літературних новинок.


ЧАС ЗРОБИТИ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ!

тел. 8050 546 1753

Пропонуємо Вам сьогодні | Хто ми є | Хто Ви | Архів, грудень 2006 | Аудіокнига. Катaлог
© 2006 — 2007, AEL. Все права защищены.